135 | KRÁSNÁ TMAVOVLÁSKA
KORCHAGIN Pavel (1961)
- starting price: 6 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na jutě, 115 x 73,5 cm, rámováno, datace – okolo 1990, vlevo dole značeno GiTAN.